Bonalodi.com sitemiz üzerinden kredi kartı, kapıda nakit ödeme ve havale seçenekleri ile siparişini oluşturduğunuz iade & değişim sağlanacak ürünler için, 


İade süresi, fatura tarihinizden itibaren 14 iş günüdür.

 

Değişim süresi ise, fatura tarihinizden itibaren 7 iş günüdür.

 

 

İade süreci

Hesabınızdan giriş yaptıktan sonra iade taleplerim butonuna tıklayın ve ardından yeni, talep oluştura tıklayarak iade talebinizi iletiniz. 

 


İade koşulları şu şekildedir;

 

·         İade edeceğiniz ürün, faturası, aksesuarları ve hediye olarak verilen promosyonlu/kampanyalı ürünleriyle birlikte aynı anda, orijinal ambalajında iade edilmelidir.

·         İade edeceğiniz ürün kurumsal fatura ile satın alınmışsa yani faturası şirket adına kesilmişse, iade ederken şirketinizin düzenlemiş olduğu fatura ile birlikte gönderilmelidir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) kesilmelidir.

 

İade ve değişim işlemlerinde SÜRAT KARGO kullanılması gerekmektedir. Diğer kargo firmaları ile gönderdiğiniz ürünler kabul edilmeyecektir.

 

Sürat kargo anlaşmamız ile ürünleri gönderebilmeniz için firma adımız:

 

Firma adımız : KUTLUOL DIŞ TİCARET İLETİŞİM HİZM. TİC VE SAN LTD.ŞTİ.

 

Değişim süreci


 

Değişim talepleriniz için fatura tutarınız dahilinde istediğiniz ürün ile stoğu olması halinde değişim imkanı sunuyoruz. Değişim yapılacak ürün için bakiyeniz eksik olması durumunda arada kalan tutar kadar bakiyeyi havale veya kapıda nakit ödeme tutarınıza dahil etmemiz halinde istediğiniz ürün ile değişim imkanı yine sunuyoruz.

 

Değişimde kargo ücretinin değişim yapılacak ürünün kargo ücreti tarafınızdan yeni ürün gönderiminin kargo ücreti ise tarafımızdan sağlanmaktadır. Değişimlerde de fatura beraberinde ürünü göndermeniz gerekmektedir.

  

 

Para İadesi

 


Para iadeniz, alışverişinizde kullanmış olduğunuz kredi kartı veya banka hesabınıza ürün tarafınıza ulaştıktan sonra en geç 7 iş gününde sağlanır. 
 

 

Ödeme şekli; kapıda nakit ödeme ve havale/EFT olan siparişlerin geri ödeme işlemi IBAN üzerinden gerçekleşirken, geri ödeme işleminin tamamlanabilmesi için üyelik sayfanız üzerinden IBAN numarası kaydetmeniz gerekmektedir.